У Чугуївському районі відновили автобусний маршрут. Розклад

16.09.2022 12:00 Малинівка
Фото: procherk.info Фото: procherk.info
Відсьогодні, 16 вересня, в Харківській області відновилося автобусне сполучення Малинівка – Чугуїв. Його вартість – 30 гривень.

За словами очільника Малинівської територіальної громади Миколи Семер’янова, жителі дуже довго чекали на цей маршрут.

– Людям без автобусного сполучення важко придбати ліки, продукти тощо. І в нас з'явилася можливість поновити рейс. Наразі автобус йде тільки до Малинівки. Думаю, через кілька тижнів продовжимо маршрут до Старої Гнилиці. Пустити цей маршрут до Мосьпанового, на жаль, поки що не можемо, оскільки там відсутня дорога з твердим покриттям. Люди дуже раді, що відновили цей рейс, – розповів «Слобідському краю» керівник Малинівської громади.

Автобусний маршрут Малинівка - Чугуїв, Харківська область, Україна

Він каже, що наразі найважча ситуація в громаді саме в Мосьпановому.

– Там немає світла, газу та води. Зараз газівники проводять ремонтні роботи, думаю, у найближчі два тижні дадуть газ у Мосьпановому та Старій Гнилиці. А потім працюватимемо в Мосьпановому по електроенергії, багато пошкоджено ліній електропередач, – розповідає Малинівський селищний голова.

Микола Семер’янов каже, що наразі в громаді тихо, люди повертаються в громаду.

– Наразі значно зменшилися обстріли. Ми майже два тижні як їх не чуємо, а то було все поряд і поряд, особливо промислова зона, заводи, – каже керівник громади – Люди повертаються і в Мосьпанове, і в Стару Гнилицю, і в Малинівку. Щодо підготовки до зими, думаю, у багатоповерхові будинки ми дамо тепло. Думаю, що вся громада буде взимку з теплом. У закладах освіти тепло не даємо, оскільки вони всі на твердопаливних котлах. У зв'язку з тим, що немає бюджету, не змогли закупити пелети. У нас діти займаються на «дистанційці», їхнім батькам подобається, як проходить навчальний процес.

Очільник Малинівської ТГ каже, що вони загалом мають чимало проблем із підготовкою до зими.

– Ми розуміємо, що треба буде чистити взимку дороги від снігу. Транспорт є, а ось резервного палива немає. Вчора була нарада при голові Чугуївської РДА, пообіцяли виділити це паливо. Також воно потрібне для генераторів, якщо світла не буде, – пояснив очільник Малинівської громади.

Автор: Савелій Мякушко