У Малинівці запрацював ЦНАП: які послуги надаються

09.07.2024 12:49 Малинівка
Скриншот з відео Малинівської громади Скриншот з відео Малинівської громади

Жителі Малинівської громади можуть отримати адміністративні послуги в новому ЦНАПі.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Малинівської селищної військової адміністрації Микола Семер’янов, 8 липня у ТГ запрацював новий ЦНАП, який відповідає всім сучасним вимогам та європейським стандартам. Також у закладі продумали доступність для людей з обмеженими можливостями.

– До цього ми надавали різноманітні адміністративні послуги населенню, утім це відбувалося в різних приміщеннях. ЦНАП мав би відкритися до 1 січня 2024 року, але ми не встигли з ремонтом та фінансуванням робіт, – поділився Микола Семер’янов.

Новенький ЦНАП було створено за фінансування з коштів місцевого бюджету та сприяння обласної, районної адміністрацій. Також завдяки партнерам було придбано комп’ютерну техніку для обслуговування жителів громади. 

– Наразі у ЦНАПі в Малинівці працює шестеро спеціалістів. Ще два спеціалісти працюють у Старій Гнилиці та Мосьпановому, це віддалені робочі місця. Це зроблено для того, щоб жителі старостатів не їздили до центру громади та мали змогу отримати послуги якнайшвидше на місці, – зазначив начальник Малинівської СВА.

За його словами, зараз, враховуючи ВПО, у Малинівській громаді живе близько 9200 людей. У новенькому ЦНАПі вони зможуть отримати такі послуги:

  • державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців;
  • державна реєстрація прав на нерухоме майно (після отримання доступу державним реєстратором);
  • реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання;
  • послуги соціального характеру;
  • земельні питання;
  • питання будівництва;
  • вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку.

Оперативні новини читайте в нашому Telegram

Автор: Анастасія Хушану

Теги: