Як змінилася після реконструкції Мереф’янська лікарня. Фото

04.06.2021 13:06 Мерефа
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua

У Мереф’янській ЦРЛ Харківської області з’явилося нове приміщення для приймального відділення.

Старе приміщення екстреної медичної допомоги Мереф’янської ЦРЛ було побудоване ще понад 100 років тому. Раніше приймальне відділення займало площу близько 200 квадратів, а після реконструкції, яка відбувається у рамках президентської програми «Велике будівництво», збільшилося до 800 квадратних метрів (було побудовано нову будівлю на 520 квадратів).

Читайте також: У Близнюківській лікарні з’явилися нові відділення. Фото

Наразі будівництво нового приміщення вийшло на фінішну пряму. За інформацією ХОДА, там уже закінчені роботи з улаштування покрівлі, залишилася лише підшивка утеплювача. Наразі тривають внутрішні роботи, а вже з наступного тижня будуть проводити роботи з упорядкування.

Мереф'янська ЦРЛ

Будівництво нового приймального відділення дасть можливість майже вдвічі скоротити час установлення діагнозу та надання кваліфікованої допомоги пацієнту. За словами генерального директора Мереф’янської ЦРЛ Віктора Чеверди, через відділення екстреної медичної допомоги за рік проходять понад 6-7 тисяч пацієнтів. Також він повідомив, що у відділенні буде новий томограф на 32 зрізи, рентген, операційні зали, кімнати для УЗД, фіброгастроскопічного дослідження, лабораторного дослідження тощо.