У Близнюківській лікарні з’явилися нові відділення. Фото

25.05.2021 17:55 Близнюки
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
У Близнюківській ЦРЛ Харківської області триває реконструкція головного корпусу, де роблять реабілітаційне та паліативне відділення, кабінет комп’ютерної томографії та сучасну лабораторію. Про це 25 травня повідомили в ХОДА.

У рамках президентської програми «Велике будівництво» вже відновлено стаціонарний корпус Близнюківської центральної районної лікарні. Наразі ремонтні роботи тривають у головному корпусі: тут роблять реабілітаційне та паліативне відділення, кабінет комп’ютерної томографії та сучасну лабораторію. 

Читайте також: У Лозовій відремонтують ще одне відділення лікарні

За словами головної лікарки Близнюківської ЦРЛ Лариси Полікової, у відновлених приміщеннях буде працювати нова медична апаратура, зокрема – апарат комп’ютерної томографії. Також закуплено нові апарати ШВЛ, кисневі концентратори, у лікарні проведені кисневі траси. Окрім цього, оновлено УЗД-апарати, кардіографи, дефібрилятори тощо.

Наразі в лабораторії Близнюківської ЦРЛ проводяться імуноферментні аналізи для обстеження на COVID-19, що дозволяє пацієнтам швидко та безкоштовно отримувати необхідні аналізи.

А в сучасному реабілітаційному відділенні післяінсультну допомогу надаватимуть хворим, які мають опорно-рухові ураження, допомагатимуть дітям, хворим на ДЦП, тощо. Раніше такі процедури хворі могли отримати тільки в лікувально-санаторних закладах Харківщини.

– Таке відділення відкриється в нас уперше, й допомога буде надаватися не тільки хворим Близнюківської громади, а й жителям Лозівської та Первомайської громад. У нас уже є інструктор з фізкультури, масажист, фахівці з електропроцедур. Кабінети оснащені усім необхідним сучасним обладнанням, – розповіла лікарка-невропатологиня реабілітаційного відділення Оксана Хлівна.