На Харківщині енергетики модернізували електромережу

29.11.2023 18:21 Мерефа
Фото: Харківобленерго Фото: Харківобленерго

У Мереф'янській громаді модернізували високовольтну повітряну лінію 6 кВ, що живить майже 1700 споживачів Мерефи та села Яковлівка.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію пресслужби «Харківобленерго».

Електрична мережа у Мереф'янській громаді Харківської області зазнала значних пошкоджень унаслідок ворожого авіанальоту в ніч проти 3 березня 2022 року.

«Було розбито нашу підстанцію, уламками зруйновано опори та обірвано дроти. Проте у найкоротші терміни нам вдалося повернути людям світло, задіявши резервну схему живлення. Тоді ж було відновлено підстанцію та замінено пошкоджені опори», – зазначив начальник Мереф'янського РЕМ Олексій Стахміч.

Для забезпечення споживачів цієї частини громади надійним та якісним електропостачанням треба було модернізувати й безпосередньо повітряну лінію.

«Ми виконали повну заміну проводу на ділянці, яка постраждала внаслідок авіанальоту, – всього 1,2 км. Підкреслю, що такі роботи мають велике значення, адже попереду – зима, і на електричні мережі більше навантаження», – зауважив начальник РЕМ.

Мерефянська громада

Нагадаємо, на село Яковлівка Мереф’янської громади російські війська здійснили авіаналіт у ніч проти 3 березня 2022 року. Було пошкоджено близько 120 будинків, а понад 30 – зруйновані повністю. Четверо жителів села загинули.

Автор: Ксенія Карпенко