Реконструкція Мереф’янської лікарні коштує майже 29 мільйонів гривень

13.04.2021 12:10 Мерефа
На завершення ремонту приймального відділення Мереф’янської ЦРЛ Харківської області цьогоріч спрямували 18 мільйонів гривень. Про це 13 квітня повідомив голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочої поїздки до громади.

Триває ремонт приймального відділення Мереф’янської центральної районної лікарні. За планом усі будівельні роботи мають завершитися вже у червні.

Читайте також: У Південному запрацював садок із програми «Велике будівництво»

За словами очільника Харківської обласної ради Артура Товмасяна, цього року на завершення ремонту в ЦРЛ з обласного бюджету було виділено 17 мільйонів гривень, мільйон – з міського бюджету. Під час інспектування будівельних робіт 13 квітня голова облради підкреслив, що реконструйоване приймальне відділення має відповідати всім сучасним вимогам.

Наразі вже практично завершені роботи з облаштування кабінету комп’ютерної томографії, ведеться робота щодо підвищення потужності електричних мереж тощо.

Після реконструкції площа відділення екстреної медичної допомоги збільшиться у п’ять разів – до 498 квадратних метрів, а кількість лікарняних ліжок – у чотири рази (з 3 до 12). На стаціонарному лікуванні одночасно зможуть перебувати 340 пацієнтів.

У Харківській обласній раді зазначають, що загальна вартість реконструкції Мереф’янської ЦРЛ складає майже 29 мільйонів гривень.