У Південному запрацював садок із програми «Велике будівництво»

13.04.2021 11:00 Південне
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
Здачу в експлуатацію дитячого садка в місті Південне Харківської області прострочували двічі. 12 квітня заклад запрацював.

Реконструкція садка в Південному почалася в 2018 році. Об’єкт внесли до президентської програми «Велике будівництво». На ремонт садка було витрачено близько 63 мільйонів гривень. 

Вчасно здати об’єкт в експлуатацію не вийшло. Спочатку планували відкрити садок до 1 вересня 2020 року. Потім дату перенесли на лютий 2021 року, проте знову не склалося – бракувало дозвільних документів від Державної архітектурно-будівельної інспекції.

Читайте також: Чому на Харківщині й досі не можуть відкрити дитсадки «Великого будівництва»

Двері для дітлахів заклад відчинив 12 квітня. Щоправда, як повідомили в ХОДА, до садка прийшли лише 30 вихованців. Південноміський ДНЗ розрахований на 12 груп (205 дітей).

Як пояснила завідувачка закладу Олена Вародова, кожного дня садок буде збільшувати кількість вихованців. 

–    Одразу набрати повні групи ми не можемо, діти повинні пройти адаптацію. Якби ми відкривали садочок після короткого ремонту – то можна одразу всіх дітей приводити, бо вони б уже одне одного знали. А так – нові діти, і повинні адаптуватися, –  уточнила завідувачка Південноміського ДНЗ.

Також вона зазначила, що разом з набором дітей у групи набирають і працівників. Наразі в садку працюють 42 особи.