У Мерефі відкрили Клас безпеки: перший урок провели юні рятувальники громади

29.09.2023 11:29 Мерефа
Клас безпеки у Мерефі / фото Мереф’янська міськрада Клас безпеки у Мерефі / фото Мереф’янська міськрада

У місті Мерефа Харківської області 28 вересня на базі ліцею № 3 з’явився сучасний інтерактивний освітній простір, де діти зможуть навчитися правил безпекової поведінки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Мереф’янську міську раду.

Клас безпеки стане навчальною базою для учнів громади. До роботи будуть залучатися педагоги, рятувальники, поліцейські, медики, практичні психологи, фахівці з мінної безпеки тощо.

Перший урок з основ безпеки життєдіяльності провели запальні учасники команди юних пожежних-рятувальників Мереф’янського ліцею № 3 «Герої ППО». Уроки пройшли в ігровій формі, під час яких учні змогли усвідомити всю сутність правил безпеки, вивчити їх та набули навички в їх застосуванні.

У пресслужбі ДСНС України в Харківській області розповіли, що Класи безпеки поділені на кілька безпекових зон: мінну, пожежну, домедичну допомогу та зону безпеки дорожнього руху. Вони забезпечені всім необхідним методичним і наочним навчальним матеріалом, що дозволяє зробити навчальний процес більш цікавим, зрозумілим та інтерактивним.

У Мерефі відкрили Клас безпеки, вересень 2023

Мерефа, перший урок у Класі безпеки / фото Мереф’янська міськрада

Нагадаємо, у місті Мерефа Харківської області почали реалізовувати проєкт, що став переможцем конкурсу грантів для посилення спроможності місцевих громад надавати соціальні послуги людям з інвалідністю та іншим вразливим верствам населення.

Раніше ми писали, що у місті Мерефа Центр надання адміністративних послуг Мереф’янської громади став першим у регіоні модернізованим Дія.Центром. 

А на початку березня у місті Мерефа у повному обсязі відновив роботу відділ державної міграційної служби.

Більше новин Мерефа читайте на нашому сайті.