У Мерефі відновила роботу міграційна служба

09.03.2023 17:02 Мерефа
У місті Мерефа Харківської області у повному обсязі відновив роботу відділ державної міграційної служби.

Центр працюватиме з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Міграційну службу Харківської області.

«У відділі можна відновити втрачені або знищені документи, а саме: оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки, обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку, вклеїти фотографію до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку, а також  оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон», – зазначили у Міграційній службі.

Телефон для довідок:  +38(057)748-40-11.

Запис у підрозділ можливий через сервіс «Електронна черга».

Зазначається, що у відділі працює пільгова поточна черга, доступна тільки для таких категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, громадяни з малолітніми дітьми (до 14 років) і люди похилого віку (пенсійний вік) приймаються без запису в електронну чергу.

Нагадаємо, у Мереф’янській громаді ще на три місяці продовжено роботу просторів соціально-психологічної підтримки «Поруч».

Раніше ми писали також про те, як волонтерка з Мерефи гуртує людей, щоб допомагати іншим, а також про те, як жителям Харківщини боротися зі стресом.

Автор: Ксенія Карпенко