Наталинська громада придбала житло молодій дівчині

21.01.2022 08:50 Наталине

У Наталинській громаді Харківської області купили трикімнатну квартиру дитині, що позбавлена батьківського піклування.

Карині Карпенко 23 роки, з 2016 року дівчина перебувала на квартирному обліку при виконавчому комітеті Наталинської сільської ради. За рішенням місцевої комісії їй було  виділено грошову компенсацію за рахунок субвенції з державного бюджету. 19 січня дівчина отримала ключі від свого нового житла. 

У Наталінській громаді Харківської області придбали житло для молодої дівчини

– Мені дали можливість знайти і вибрати квартиру самій. На все про все мені дали рік. Але я не хотіла так довго шукати, до того ж я вже мала на прикметі квартиру, яку хотіла. Радості просто не було межі, я так вдячна всім, хто брав участь у цій програмі. Я не очікувала, що все ж зможу отримати своє житло, – поділилася враженнями зі “Слобідським краєм” Карина Карпенко.

У дівчини є маленький син і самотужки купити квартиру для неї було важко. За словами Карини, власне житло є  дуже важливим для неї, адже це надасть їй незалежність.

Квартира, яку придбали у Наталинській громаді Харківської області для дитини, що позбавлена батьківського піклування

– На придбання квартири мені виділили 457 тисяч гривень, але з цих грошей ми витратили 396 тисяч гривень. Я так радію, і незабаром я вже переїду у своє нове житло, – повідомила дівчина.