Як завдяки обласним проєктам пацієнти Харківщини отримують краще лікування

21.10.2021 08:51 Нова Водолага

Цього тижня ще дві громади області урочисто презентували результати перемог в обласних конкурсах проєктів. У Нововодолазькій лікарні з’явилися нові операційні столи, а в Слобожанській – діагностичне обладнання.

Нові столи для хірургів

Проєкти-переможці обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» продовжують презентувати в громадах Харківської області.

Цього тижня медичне оновлення представили в Нововодолазькій центральній районній лікарні. Проєкт «Сучасна операційна в хірургічному відділенні КНП «Нововодолазька центральна лікарня» Нововодолазької селищної ради» переміг у цьогорічному конкурсі Харківської обласної ради «Ефективна медицина в громаді».

Секретар Конкурсного комітету Олена Мороз вручила сертифікат про реалізацію проєкту першому заступнику Нововодолазького селищного голови Лілії Іващенко.

Так, завдяки реалізації проєкту в хірургічне відділення лікарні придбали операційний стіл з комплектом пристосувань для загальної хірургії та гінекології/урології і стіл операційний механіко-гідравлічний.

– Це обладнання дуже важливе для громади, адже це оновлення лікарні, покращення медичних послуг для пацієнтів, – розповіла «Слобідському краю» Лілія Іващенко. – Також селищна рада закупила в це відділення операційні лампи. Столи вже використовуються і на них роблять операції.

Загальний бюджет проєкту склав 484,2 тисячі гривень, зокрема співфінансування з обласного бюджету 341 тисяча гривень.

КНП «Нововодолазька ЦЛ» є закладом вторинного рівня надання кваліфікованої медичної допомоги мешканцям Нововодолазької селищної та Старовірівської сільської територіальних громад (31,6 тисяча осіб). По медичну допомогу сюди звертаються мешканці Валківської та Коломацької територіальних громад.