Посадовці Нововодолазької громади передали для ЗСУ понад 700 тисяч гривень

19.09.2023 16:51 Нова Водолага
Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне

У Новій Водолазі Харківської області колектив селищної ради та директори шкіл з громади віддали свою премію на потреби Збройних Сил України. На ці кошти волонтери придбають три автомобілі.

Про те, що посадовці з Нової Водолаги передали гроші на машини для українських захисників, повідомив харківський волонтер Павло Федосенко.

Кореспонденту медіа «Слобідський край» Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін розповів, що працівники селищної ради отримали премію та вирішили віддати її на потреби військовим.

«До ініціативи доєдналися всі співробітники селищної ради та директори шкіл. Ми нещодавно отримали премію, нам її дають одну до Дня незалежності та до Дня визволення селища, зняли з карток гроші, склалися – вийшло понад 700 тисяч гривень. Їх ми передали волонтеру Павлу Федосенку, який постійно допомагає військовим і знає їхні потреби. Грошей має вистачити на три автомобілі для захисників», – розповів Олександр Єсін.

Нагадаємо, наприкінці липня у Новій Водолазі відбувся велопробіг, під час якого учасники зібрали гроші на автомобіль для 92-ї ОМБР. 

А наприкінці червня волонтери Нововодолазької громади зібрали більше 50 тисяч на авто для ЗСУ.

Нагадаємо також, що таланти з Нововодолазької громади отримали нагороди на міжнародному фестивалі. 

Більше новин селища Нова Водолага та інших населених пунктів громади дивіться на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко