«Шаную воїнів, біжу за героїв України»: як долучитися до забігу в Новій Водолазі

22.08.2023 13:53 Нова Водолага

У селищі Нова Водолага Харківської області 26 серпня всіх бажаючих запрошують долучитися до Всеукраїнського Забігу 2023 «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Як передає «Слобідський край», про захід, приурочений до Дня пам'яті Захисників України, повідомив Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Для того, щоб взяти участь у Забігу, необхідно зареєструватися за номером телефону – +380990133926 (viber, telegram) – Сергій.

Попередня реєстрація учасників Всеукраїнського Забігу триватиме 3 дні – з 22 по 24 серпня.

Зареєстровані учасники мають пробігти запропоновану організаторами дистанцію із закріпленим на футболці іменем загиблого героя-земляка, який віддав життя в боротьбі за вільну Україну.

«Шановні жителі Нововодолазької громади, закликаємо доєднатися та вшанувати пам'ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, а також продемонструвати вдячність рідним полеглих Воїнів! Підтримка важлива! Все буде Україна!», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці липня у Новій Водолазі відбувся велопробіг, під час якого учасники зібрали гроші на автомобіль для 92-ї ОМБР. 

А наприкінці червня волонтери Нововодолазької громади зібрали більше 50 тисяч на авто для ЗСУ.

Нагадаємо також, що таланти з Нововодолазької громади отримали нагороди на міжнародному фестивалі. 

Більше новин селища Нова Водолага та інших населених пунктів громади дивіться на нашому сайті.