«Соціальна шафа» і безкоштовний перукар: як працює центр соціального обслуговування у Новій Водолазі

16.03.2023 18:55 Нова Водолага
Фото: Vodolaga.com Фото: Vodolaga.com

У Нововодолазькій громаді Харківської області комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» надає допомогу вразливим категоріям громадян, зокрема людям з інвалідністю, літнім людям та переселенцям.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Нововодолазької селищної ради.

Центр надає такі послуги:

  • Безкоштовна служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, «Гармонія»

Запис за телефоном — 0997943801

  • Безкоштовно для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, надаються вживані речі із «Соціальної шафи», а саме: одяг та взуття жіноче, чоловіче, дитяче, іграшки тощо.

ТЦСО, Нова Водолага, вул. Воскресінська, 3

  • Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації — надає в безкоштовне користування візки та крісла для осіб з інвалідністю різного віку, ходунки, тростини, милиці тощо.

ТЦСО, Нова Водолага, вул. Воскресінська, 3

  • Безкоштовні послуги перукаря для громадян, які знаходяться на обліку в ТЦСО, дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та отримують соціальні послуги в ТЦСО, та особи з інвалідністю 1 групи. Для пенсіонерів та ВПО — пільгові ціни.

Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6, перший поверх. Довідки за телефоном: 05740-44756

Нагадаємо, село Ватутіне Нововодолазької громади хочуть перейменувати на Залужне. Про це обласна рада буде просити парламент.

Нагадаємо також, що на початку року в Новій Водолазі на благодійному ярмарку «Разом до Перемоги» зібрали кошти на потреби ЗСУ. У ярмарку взяли участь усі 12 округів Нововодолазької громади.

Наприкінці цієї зими в селі Просяне відбувся благодійний турнір з мініфутболу. Впродовж змагань гравці і глядачі кидали в скриньку кошти, які підуть на потреби ЗСУ.

Більше новин Нова Водолага та інших населених пунктів громади дивіться на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко