У громаді на Харківщині перейменували майже 80 вулиць. Перелік

14.09.2022 18:00 Нова Водолага
Фото: lb.ua Фото: lb.ua
79 вулиць Нововодалазької громади Харківської області отримали нові назви.

Сьогодні, 14 вересня, на сесії Нововодолазької селищної ради депутати затвердили нові назви вулиць, які підлягали перейменуванню у зв'язку з воєнним вторгненням рф, а також через прив'язку в назві до радянського минулого та російських діячів. Також приведено у відповідність до вимог законодавства деякі назви вулиць. Прийняттю рішення про перейменування передувало громадське обговорення.

– Спочатку в липні робоча група визначила вулиці, які треба перейменувати. Робоча група запропонувала нові назви. Протягом 30 днів місцеві мешканці могли проголосувати електронно чи паперово. Всього у голосуванні взяли участь 647 людей, – розповів «Слобідському краю» керівник Нововодолазької громади Олександр Єсін. – За результатами голосування було засідання робочої групи. Було немало таких випадків, коли запропонована назва не подобалася людям. Тоді жителі писали колективне звернення від вулиці і визначали ту назву, яку їм хочеться. Загалом у Нововодолазькій громаді перейменували 79 вулиць, у самій Новій Водолазі – 51.

Фото: Нововодолазька селищна рада

Олександр Єсін каже, що прописку у паспорті оновлюватимуть у ЦНАПі, це безкоштовно. Щодо зміни документів, підстав чи потреб для цього немає.

Автор: Савелій Мякушко