Олексіївська громада купила житло для переселенців

13.01.2021 15:08 Олексіївка

Очільник Олексіївської громади Харківської області Анатолій Страхов вручив ключі від трикімнатної квартири багатодітній родині переселенців.

Ордер та ключі від трикімнатної квартири у селі Олексіївка 11 січня отримала багатодітна жінка-переселенка. Пані Марина самостійно виховує п’ятьох дітей.

Олексіївська громада приймала участь у Державній програмі щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб тимчасовим житлом. В рамках цієї програми громада купила для переселенців одну квартиру в Олексіівці та два будинки в селищі Слобідське. На покупку житла витратили 424530 гривень, з них 297 171 гривень – це державні кошти, 127359 – гроші громади.

Як зазначили «СК» в Олексіївській сільській раді, на обліку для отримання тимчасового житла в громаді спочатку перебувало шість родин переселенців, однак одна родина нещодавно самостійно придбало собі житло. Тож розподіл житла вівся між п’ятьома сім’ями.

- Враховувалися різні критерії: кількість дітей, склад родини тощо. Майже всі родини багатодітні. За рішенням комісії, тимчасове житло в Олексіївській громаді отримають три родини – всі вони набрали по 31 балу, - зазначила заступниця голови Олексіївської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова.

Тож вже найближчим часом ще дві родини переселенців отримають ордери та ключі від тимчасового житла.

Читайте також: Субсидії на Харківщині призначатимуть за новим порядком – коментар ХОДА