У громаді на Харківщині родина переселенців отримала житло

18.02.2021 10:52 Олексіївка
Фото: Олексіївська громада/Facebook Фото: Олексіївська громада/Facebook
В Олексіївській громаді Харківської області вже друга родина переселенців отримала власні квадратні метри.

17 лютого голова Олексіївської тергромади Анатолій Страхов вручив ключі від житла 23-річній Ірині. Молода дівчина є опікуном своїх братика і сестрички. Родина переїхала до Олексіївки з Донецької області та перебувала на обліку для отримання тимчасового житла.

Читайте також:  У Борівській громаді учнів двох шкіл переводять на дистанційне навчання

А вчора сім'я отримала ключі від будинку в селищі Слобідське.

Нагадаємо, житло придбали в рамках Державної програми щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб тимчасовим житлом. Відповідно до програми, майже 300 тисяч гривень виділили з державного бюджету, майже 128 тисяч гривень — з бюджету громади. Одну квартиру купили в Олексіївці, два будинки — в селищі Слобідське.

— Житло повністю придатне для життя. Є санвузол, ванна кімната, гаряча вода, — розповіла заступниця голови Олексіївської сільської ради з питань діяльності виконавчих органів Світлана Рогатньова.

За її словами, наступного тижня в громаді планують перерозподілити останній будинок, куплений у рамках програми минулого року.

— Так склалося, що та родина, яка за рішенням комісії мала його отримати, відмовилася. Тому будемо перерозподіляти житло, — додала Світлана Рогатньова.