Енергетики повністю заживили село Оскіл, знеструмлене на початку вторгнення

01.03.2023 14:58 Оскіл
Фахівці АТ «Харківобленерго» почали ремонтувати розбиті електричні мережі в селі Оскіл одразу після деокупації Ізюмського району Харківської області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

Для підключення села енергетики привели до ладу понад 30 км повітряних ліній 0,4 кВ і 6 кВ, установили 35 нових опор, замінили перебитий уламками вибухів провід.

«Вже до кінця листопада минулого року вдалося заживити понад тисячу домоволодінь. Подальше виконання відновлювальних робіт ускладнювалося наявністю мін та артилерійських боєприпасів під лініями електропередачі. Після перевірки саперами небезпечних ділянок ремонтні бригади заживили ще близько 300 точок обліку. Таким чином, сьогодні всі мешканці села з електрикою», – повідомив начальник Ізюмського РЕМ Віталій Борщ.

АТ «Харківобленерго», відновлення світла в селі Оскол Ізюмського району

Село Оскіл Харківського району. Відновлення електропостачання. АТ «Харківобленерго»

Енергетики повністю заживили село Оскіл

Нагадаємо, вороги зайшли в Оскільську ТГ на початку минулого березня. Поступово вони окупували майже всю територію громади – 95 % (це 25 сіл). Під контролем ЗСУ перебувало тільки село Вірнопілля, а села Довгеньке, Бражківка та Сулигівка переходили з рук у руки.

Нагадаємо, у першій половині січня в Ізюмі фахівці АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання на останній вулиці, яка залишалась знеструмленою.

Також у січні  енергетики повністю відновили електропостачання у селах Глинське та Забавне, які залишались без світла з початку війни.

Більше новин Оскіл читайте на нашому сайті.