В Оскільську громаду «зайшли» благодійні організації

06.10.2023 10:20 Оскіл
Фото: Сергій Кохан Фото: Сергій Кохан

У Студенокському старостинському окрузі Оскільської громади Ізюмського району Харківської області благодійні організації допомагають місцевим жителям відновлювати житло.

Про це медіа «Слобідський край» розповів староста Студенокського старостинського округу Сергій Кохан.

– Через бойові дії, які проходили в нашому окрузі, із 1150 житлових будинків 240 зруйновані повністю, 340 зазнали незначних ушкоджень і заново обживаються своїми господарями, решта потребує відновлення. Представники Товариства Червоного Хреста України роздали людям шифер, плити USB, дошки, шалівку, брезент, цвяхи, плівку тощо, – зазначає староста.  Харківська область, Оскільська громада, жовтень 2023

Жителям Студенка, сіл Яремівка і Пасіка, які входять до складу округу, допомагає також Благодійний фонд «Волонтери. ЮА». Вони  виділили будівельні матеріали на покрівлі і нові вікна господарям дванадцяти будинків.

Замінити покрівлі і вікна у тридцяти шести будинках зобов’язалися волонтери з «Нью вей». Аналогічну підтримку десяти жителям обіцяють представники Благодійного фонду «Ангели спасіння».

– Волонтери вже побували у нас, обстежили домоволодіння і поки що тільки визначилися з майбутнім фронтом робіт, – розповідає староста.

Паралельно з відновлювальними роботами в окрузі реалізується програма єВідновлення. Більше 50 людей уже отримали грошову компенсацію за пошкоджене житло. Також розпочала роботу комісія з питань компенсації за знищені об’єкти. 

Нагадаємо, що у Студенокському старостинському окрузі Оскільської громади Ізюмського району кожен п’ятий житель залишився без житла. 

Також нагадаємо, що фермер з Ізюмщини побудував житло з ящиків від російських «градів».

Раніше ми писали, що в Ізюмі пройшли мініфутбольні турніри, присвячені річниці визволення міста. 

Більше новин Оскіл читайте на нашому сайті.


    

Автор: Тетяна Чмут