Декомунізація на Харківщині: у Печенізькій громаді оголосили громадське обговорення

03.03.2023 14:21 Печеніги
У Печенізькій громаді Харківської області планують перейменувати село Першотравневе та 27 топонімів, назви яких пов’язані з рф або радянським союзом.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Печенізької селищної ради.

Так для села Першотравневе наразі пропонують дві назви: Травневе й Дачне. Перейменовувати будуть топоніми в таких населених пунктах громади: Печеніги, Мартове, Артемівка, Борщова, Бурлук, Гарашківка, Приморське, П’ятницьке й Ганнівка.

Пропозиції та зауваження просять подавати у письмовій або електронній формі до 1 квітня. У листі треба зазначити прізвище, ім'я, по батькові, адресу проживання особи, номер телефону, яка їх подає.

Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання:

смт Печеніги, пров. Гагаріна, 17, e-mail: [email protected],

тел. (05765) 6-15-70, 093-44-68-180

«Анонімні пропозиції, подання з уживанням ненормативних форм лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються. Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті Печенізької селищної ради та її виконавчих органів протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій і зауважень», – зазначили в селищній раді.

Раніше ми повідомляли, що лікарня в Печенігах отримала гуманітарну допомогу для маломобільних пацієнтів.

Також Печенізька громада отримала від благодійників будівельні матеріали.

Нагадаємо також, що у селищі Печеніги відновив роботу ЦНАП, він надає довідки про реєстрацію місця проживання, витяг з Державного земельного кадастру тощо.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.