Печенізька громада отримала від благодійників будівельні матеріали

28.02.2023 12:53 Печеніги
У селище Печеніги Чугуївського району Харківської області благодійний фонд «Харків з тобою» доставив партію будівельних матеріалів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Печенізького селищного голову Олександра Гусарова.

«Вкотре на підтримку жителів Печеніжчини, які опинилися в тяжких життєвих обставинах, Благодійною організацією Благодійний фонд «Харків з тобою» направлено свою допомогу – партію будівельних матеріалів. Ми отримали OSB-плити, невелику партію шиферу, монтажну піну, парізоляційну плівку, печі-буржуйки», – повідомив Олександр Гусаров.

Печеніги, будівельні матеріали від благодійний фонд «Харків з тобою»

За його словами, благодійна організація Благодійний фонд «Харків з тобою» вже протягом тривалого періоду є надійним партнером Печенізької селищної військової адміністрації та помічником для людей, які потребують допомоги.

«Дякуємо колективу БО «БФ Харків з тобою» та його директорові Олені Рофе-Бекетовій. Вдячність також за транспортну допомогу в доставці та розвантаженні вантажу Борису Калиновському. Дякуємо всім, хто дає нам можливість допомагати нужденним. Ми всі зараз потрібні одне одному», – повідомив голова громади.

Печеніги, БФ «Харків з тобою», будматеріали

Нагадаємо, у Печенігах та інших населених пунктах Печенізької територіальної громади Харківської області розпочато оформлення заявок на отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Нагадаємо також, що  відновлено автобусне сполучення Новий Бурлук – Артемівка – Харків (через Печеніги). Це вже буде третій автобусний маршрут, яким жителі Печенізької громади можуть добратися до обласного центру.

Нагадаємо також, що у селищі Печеніги відновив роботу ЦНАП, він надає довідки про реєстрацію місця проживання, витяг з Державного земельного кадастру тощо.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко