Грошова допомога пораненим військовим у Печенігах: як отримати

21.06.2023 15:22 Печеніги

У Печенізькій громаді Харківської області військовослужбовці, які отримали поранення під час бойових дій та перебувають на лікуванні або реабілітації, можуть звернутися по одноразову матеріальну допомогу.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Печенізьку селищну раду.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги на лікування військовослужбовцям особисто або родичам першої черги (дружина/чоловік, батьки, діти) необхідно звернутися до селищної військової адміністрації із заявою та відповідним пакетом документів, а саме:

  • довідка про зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (оригінал);
  • копія паспорта (1, 2, 11 сторінка) військовослужбовця або копія ID- картки та довідка про реєстрацію місця проживання;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера військовослужбовця;
  • довідка з реквізитами банківського рахунку військовослужбовця для зарахування грошової допомоги;
  • довідка військово-лікарської комісії, терміном дії від початку повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України;
  • документ, який підтверджує родинні стосунки близьких родичів першої черги (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, копія паспорта тощо)

Телефон для довідок: 093-44-68-180

Виплата одноразової адресної грошової допомоги здійснюється із селищного бюджету в розмірі 10 тисяч гривень на кожного військовослужбовця із вказаної категорії.

Нагадаємо, нещодавно у селище Печеніги надійшла допомога від благодійників зі Сполучених Штатів Америки у вигляді лікарських препаратів, медикаментів, перевʼязувальних матеріалів й іншого.

Нагадаємо також, селище Печеніги отримало набори дитячого харчування. Такі набори отримають родини з малюками віком від 0 до 3-х років у кожному населеному пункті Печенізької громади.

Також нещодавно Печенізька громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді допоміжних засобів для пересування і реабілітації.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.