Інвалідні візки, ходунки та милиці: Печеніги отримали гуманітарну допомогу від Червоного Хреста

22.04.2023 16:56 Печеніги

Печенізька громада Харківської області отримала гуманітарну допомогу у вигляді допоміжних засобів для пересування і реабілітації.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Печенізького селищного голову Олександра Гусарова, громада отримала таку допомогу завдяки підтримці Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

«Отримана гуманітарна допомога є дуже важливою для людей з особливими потребами, допоміжні засоби для пересування і реабілітації допоможуть значно покращити їх мобільність. Інвалідні візки, ходунки, милиці, тростини для опори тощо були видані мешканцям громади за попереднім записом, який проводився в лікарні, центрі надання соціальних послуг, відділі соціального захисту населення, старостатах та селищній раді», – повідомив Олександр Гусаров.

Нагадаємо, продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у партнерстві з громадською організацією «Харківський обласний центр дорадництва» направила до Печенізької громади 48 тонн кормів для відгодівлі курей та свиней.

Нагадаємо також, що  у селище Печеніги благодійний фонд «Харків з тобою» доставив партію будівельних матеріалів.

Також у селищі Печеніги відновив роботу ЦНАП, він надає довідки про реєстрацію місця проживання, витяг з Державного земельного кадастру тощо.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.