У Печенізькій громаді людям поважного віку безкоштовно роблять модні зачіски

23.06.2023 15:23 Печеніги

У села Печенізької громади Харківської області почав виїжджати перукар Центру надання соціальних послуг до сільських населених пунктів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Печенізького селищного голову Олександра Гусарова.

«За численними зверненнями мешканців громади було знайдено можливість забезпечити виїзди перукаря Центру надання соціальних послуг до сільських населених пунктів громади», – повідомив він.

22 червня було здійснено виїзд перукаря до села Кицівка.

Перукарем було надано послуги 10 особам похилого віку, які перебувають на обліку в Центрі. Крім того, фахівцями відділення соціальної допомоги вдома була проведена перевірка якості надання соціальної послуги догляду вдома.

Наступний виїзд перукаря планується до села Артемівка.

Нагадаємо, нещодавно у селище Печеніги надійшла допомога від благодійників зі Сполучених Штатів Америки у вигляді лікарських препаратів, медикаментів, перевʼязувальних матеріалів й іншого.

Нагадаємо також, селище Печеніги отримало набори дитячого харчування. Такі набори отримають родини з малюками віком від 0 до 3-х років у кожному населеному пункті Печенізької громади.

Також нещодавно Печенізька громада отримала гуманітарну допомогу у вигляді допоміжних засобів для пересування і реабілітації.

Головні новини Печеніги читайте на нашому сайті.