У селі Артемівка вирішили проблему з опаленням місцевої амбулаторії

06.12.2022 20:17 Печеніги
Фото зі сторінки Олександра Гусарова у Facebook Фото зі сторінки Олександра Гусарова у Facebook

Амбулаторія в селі Артемівка Харківської області отримала калориферну піч «Булер'ян», завдяки чому тепер буде тепло і медикам, і пацієнтам.

Село Артемівка Печенізької громади було окуповане російськими загарбниками, допоки ЗСУ не звільнило його у ході вересневого контрнаступу. Наразі в населеному пункті проживає 730 людей – практично стільки, як було до війни. Майже одразу після деокупації села запрацювала місцева амбулаторія. Проблемою було відсутність опалення в медзакладі, однак наразі це питання вирішено.

– Амбулаторія в Артемівці величенька за квадратурою, опалювати її в цьому році можливості у нас немає. Підготовка до зими була вкрай важка, тому ми оптимізуємося. Температура в медзакладі була в межах 6-8 градусів тепла. Однак до наступу сильних морозів нам удалося знайти рішення, аби амбулаторія повноцінно функціонувала з прийнятними умовами для лікарів і пацієнтів.  Ми передали їм калориферну піч «Булер'ян», завдяки чому там буде тепло, градусів 20. Температурний режим регулюватимуть медпрацівники і кочегари, аби їм було комфортно, – розповів медіа «Слобідський край» начальник Печенізької селищної військової адміністрації Олександр Гусаров.

Окрім печі, амбулаторії передали холодильник та десять комплектів ковдр, подушок, постільної білизни та рушників. А минулого місяця жителі Печенізької громади отримали гуманітарну допомогу від відомого боксера.

Наразі в Печенізькій громаді активно займаються підготовкою до відкриття «Пунктів Незламності» в селах. Нагадаємо, що такі пункти почали розгортати в Харківській області в кінці осені. 

– У Печенігах зараз працює два «Пункти Незламності». Дав завдання, аби на деокупованих територіях і на базі існуючих старостатів розгорнули такі пункти, де люди зможуть отримувати необхідну допомогу. Наразі займаємося комплектацією генераторами та всім необхідним за переліком, утім це непросте завдання, – каже Олександр Гусаров.