Акція «Стоп хам» у Первомайському: водії-порушники правил паркування отримають «нагороди»

06.03.2023 13:21 Первомайський
У місті Первомайський Харківської області на цьому тижні буде організовано рейди з подальшим опублікуванням фото порушників правил паркування.

Як повідомляє «Слобідський край», про це у зверненні до громади 6 березня повідомив мер міста Первомайський Микола Бакшеєв.

«Шановні автовласники! Прошу вас дотримуватися правил паркування автотранспортних засобів і недопущення випадків паркування машин на газонах, зеленій зоні прибудинкових територій та в місцях, не призначених для паркування. Також звертаємось до власників об’єктів торгівлі та побутових послуг, зверніть увагу на дотримання правил паркування та благоустрою біля своїх об’єктів вашими клієнтами», – сказав Микола Бакшеєв.

Мер міста Первомайський попередив, що відсьогодні і надалі будуть організовані рейди з опублікуванням фото порушників з подальшим покаранням згідно з чинним законодавством.

«У місті достатньо стоянок, і видатки на паркомісце це такі саме обов’язкові видатки, як на пальне чи технічне обслуговування. Якщо громада дозріла до стану, щоб навести з цим порядок, то ми готові разом з поліцією долучитися. Але це є культура кожного конкретного водія. Прибудинкова територія призначена для посадки-висадки пасажирів, або підвозу вантажів, але точно не для паркування», – підкреслив Микола Бакшеєв.

Також мер розповів, що, крім передбачуваних законодавством способів реагування, міська влада запускає акцію «Стоп хам», до якою залучать громадський патруль.

«Тому, шановні водії, якщо вранці на своїх авто ви знайдете наклейки на лобовому склі – пеняйте на себе. Дякуємо за розуміння», – сказав Микола Бакшеєв.

Нагадаємо, у місто Первомайський 26 січня привезли генератор для пункту обігріву. Його будуть вмикати у разі виникнення аварійної ситуації.

Раніше у місті Первомайський  виділили 300 тисяч гривень на пальне для шести генераторів, які будуть працювати у великих міських котельнях.

Нагадаємо також, що зараз у Первомайському триває кампанія щодо перейменування міста. Первомайська міська рада отримала відповідь від Харківського національного педагогічного університету ім. Сковороди щодо зміни назви міста Первомайський.

Про головні новини Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.