Евакуація у Первомайський: де розміщують переселенців

13.03.2022 16:59 Первомайський
Фото: Фейсбук/ТРК "Надія" Фото: Фейсбук/ТРК "Надія"
Протягом доби у Первомайському Харківської області зареєструвалися понад тисячу евакуйованих жителів з інших населених пунктів регіону.

Станом на 13 березня Первомайський прийняв понад тисячу переселенців.  Учора із села Слобожанське (Балаклійщина) були евакуйовані 80 людей. За словами очільника Первомайської громади Миколи Бакшеєва, їх розселили у місцевому садочку. Людям надали гаряче харчування й речі першої необхідності.

- Серед евакуйованих є діти до року — їх забезпечили дитячим харчуванням та засобами гігієни. Дізнаємося й про особливі потреби людей, можливо, є хворі на цукровий діабет або ті, хто потребує медичного супроводу. З ними працюють наші волонтери та медики. Евакуйовані на зв'язку зі своїми рідними й близькими, - цитує міського голову ТРК «Надія».

Як повідомив Микола Бакшеєв, з відучора, з 12 березня, у місті зареєстровано близько тисячі переселенців.  Наразі є школа, де людей годують і залишають на першу ніч до визначення наступних планів, та садок. У місті п'ять шкіл і шість садочків. Міський голова зазначає, що Первомайський може прийняти кілька тисяч переселенців. Разом з цим він припускає, що можуть виникнути деякі проблеми з харчуванням тощо.

- Це залежить від надходження гуманітарної допомоги. Ми позавчора отримали дві фури із засобами гігієни, дещо наші люди зносять. Але ми розуміємо, що можливості, які ми здатні згенерувати в себе на місцях, уже добігають кінця, - повідомив Микола Бакшеєв.

Автор: Андрій Соха