Комунальники міста Первомайський отримали потужні генератори

05.05.2023 14:21 Первомайський

У місті Первомайський Харківської області КП «Жилсервіс» та КП «Тепломережі» отримали генератори для забезпечення безперебійної роботи в умовах аварійних відключень електропостачання.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на міського голову Первомайського Миколу Бакшеєва, генератори для комунальних підприємств громади передала Харківська обласна військова адміністрація. 

Генератори спрямують на безперебійне живлення системи тепло- та водопостачання, на очисні споруди, щоб не сталося катастрофи внаслідок відсутності електроенергії. Завдяки генераторам комунальники  зможуть забезпечити громаду безперебійними послугами.

Первомайський, Харківська область. Генератор

Нагадаємо, у квітні вихованці інклюзивно-ресурсного центру міста Первомайський Харківської області провели благодійний ярмарок. Діти з батьками продавали власні поробки, а виручені кошти пішли на потреби ЗСУ.

Раніше ми писали, що у Первомайському «Тепломережі» збираються стягувати заборгованість за тепло.

Нагадаємо також, що мешканців Первомайського почали штрафувати за неправильне паркування. 6 березня очільник міста Первомайський Микола Бакшеєв повідомив, що в місті буде організовано рейди з подальшим опублікуванням фото порушників правил паркування.

Про головні новини міста Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко