Медики міста Первомайський отримали допомогу від американських колег

15.02.2023 15:58 Первомайський
Первомайська центральна районна лікарня 15 лютого отримала гуманітарну допомогу, яку американські медики передали первомайським лікарям.

Як розповів мер міста Первомайський Микола Бакшеєв, допомога надійшла в рамках проєкту C.U.R.E. при підтримці Marian Helpers Center USA, передає «Слобідський край».

До складу допомоги увійшло медичне обладнання та приладдя, а саме: милиці, каталка-крісло, набори для пологів, захисні щитки, пелюшки, рукавички, бинти тактичні, одяг захисний, лабораторний посуд одноразовий, ємності пластикові, перев'язувальні набори, ортопедичні набори, апарат відновлення після травм та багато чого іншого.

Первомайська ЦРЛ, гуманітарна допомога

«Висловлюємо щиру вдячність Progect C.U.R.E та Marian Helpers Center USA, Володимиру Міненку та Роману Кир’янову за надану допомогу та підтримку. Тільки разом ми зможемо перемогти в цій жахливій війні. Це приладдя наразі вкрай необхідне лікарям для боротьби за збереження здоров’я та життя цивільних громадян і військових! Дякуємо за допомогу! Все буде Україна», – повідомив Микола Бакшеєв.

Також він розповів, що слова вдячності від наших лікарів міста Первомайський були висловлені на Українському Прапорі, який поїде безпосередньо до американських партнерів.

Місто Первомайський, ЦРЛ, C.U.R.E. Marian Helpers Center USA

Нагадаємо, у місто Первомайський 26 січня привезли генератор для пункту обігріву. Його будуть вмикати у разі виникнення аварійної ситуації.

Раніше у місті Первомайський  виділили 300 тисяч гривень на пальне для шести генераторів, які будуть працювати у великих міських котельнях.

Нагадаємо також, що зараз у Первомайському триває кампанія щодо перейменування міста. Жителі можуть обрати нову назву з 10 варіантів.

Про головні новини Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко