На Харківщині ліквідували філію школи, її переобладнають на терцентр

25.08.2022 17:00 Первомайський
Джерело: Первомайська міська рада Джерело: Первомайська міська рада
У Первомайській громаді на сесії було вирішено ліквідувати Ржавчицьку філію (початкової школи) ліцею № 3 «Успіх».

Як пояснив “Слобідському краю” очільник громади Микола Бакшеєв, у школі немає учнів, а вчителі переведені до інших навчальних закладів.

– Там немає жодної дитини, немає жодного вчителя. Батьки перевели своїх дітей до іншого навчального закладу, де організований підвіз дітей. Це не заклад з юридичною особою, а філія ліцею № 3 в одному із сіл громади, – розповів Микола Бакшеєв.

І тепер з 1 вересня цю будівлю громада віддасть під філіал міського територіального центру. Там будуть розміщувати маломобільних людей, у тому числі переселенців, яким потрібен кваліфікований догляд.

– У нас перевантажений територіальний центр, де раніше розміщувалися маломобільні люди. Наша громада прийняла 8,5 тисячі вимушених переселенців. Серед них також є маломобільні люди. Наразі вони перебувають частково в лікарнях, дитячих садочках та територіальному центрі. Отже, з 1 вересня там буде відкрито філіал міського терцентру. Там є для цього всі умови, – сказав Микола Бакшеєв.

Окрім того, на сесії для ВПО виділили 700 тисяч гривень на харчування в закладах комунальної власності громади. А також місцеві депутати уповноважили міського голову на підписання угоди про партнерство та співпрацю з містом Чортків Тернопільської області.

Нагадаємо, на Первомайщині на 70 % виконані роботи з підготовки теплових мереж та близько 80 % котельного обладнання до нового опалювального сезону. Проведено п’ять капітальних ремонтів, на решті інфраструктури виконані поточні ремонти. 

Автор: Анастасія Хушану