Слобожанський дуатлон цього року відбудеться в Первомайському

08.06.2022 13:00 Первомайський
Фото минулорічного Слобожанського дуатлону Фото минулорічного Слобожанського дуатлону

Цьогоріч Слобожанський дуатлон буде проходити у Первомайському на Харківщині, а не як зазвичай у Біляївці. Змагання проводиться вже 19-й раз, проте Первомайський приймає дуатлон лише вдруге.

Про це повідомляє Первомайська міська рада Харківської області.

Дуатлон – це своєрідний марафон, який поділено на різні етапи. Учасники розпочинають змагання з бігу, потім проходять певну дистанцію на велосипедах та закінчують марафон знову бігом. Схематично це має вигляд як «біг – їзда на велосипеді – біг».

Перенесення змагання до Первомайського обумовлено тим, що засновник Євген Панов зараз захищає Україну в лавах ЗСУ, а організацію події взяв на себе спортклуб «Стаєр-Атлон», який уже приймав дуатлон у 2020 році через пандемію COVID-19.

– Поки є можливість, будемо проводити. Тим паче, за спиною вісімнадцять років дуатлонів, зробимо і дев'ятнадцятий. Запрошуємо взяти участь всіх охочих. Буде як завжди спекотно, атмосферно і, звичайно, драйвово, – пишуть організатори на сторінці події.

Відбудеться змагання 18 червня у Первомайському на вулиці Польовій.

Заплановані дві дистанції для дорослих та дітей. У дорослих змагання починається о 17:00 і буде складатися з бігу 5 кілометрів, велогонки 20 кілометрів та бігу 2,5 кілометра. У дітей початок о 18:40 та дистанція – 2,5 кілометра біг, 10 кілометрів велогонка і 2,5 кілометра біг. У дитячій категорії можуть брати участь діти до 15 років включно. Покриття маршруту – це асфальт та ґрунт.

Реєстрація на турнір буде тривати до 15 червня. Для участі необхідно зареєструватися у спеціальній формі та зробити благодійний стартовий внесок у розмірі 130 гривень або ж 200 гривень у день старту.

– Після реєстрації онлайн треба перерахувати 30 грн на рахунок. У разі скасування заходу ці гроші не повертаються, але підуть комусь на допомогу за розсудом організаторів. Остаточний внесок сплачується у день старту, – пояснюють у «Стаєр-Атлон».

Захід фінансується за кошти благодійних внесків учасників та особистих коштів організаторів. Для учасників змагання передбачені вода, квас та їжа на фініші. Крім того, трійці переможців у кожній категорії серед чоловіків та жінок дадуть диплом та щось приємне на згадку.