У Первомайському будуть стерилізувати безпритульних тварин

16.06.2023 17:24 Первомайський

23-24 червня у Первомайський Харківської області приїдуть ветеринарі з Харкова з метою стерилізації тварин.

Стерилізація безпритульних собак проводиться за бюджетні кошти міста, безпритульні кішки та коти – за соціальними цінами для опікунів. Тварини, в яких є господарі, – за тарифами лікарів. Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Первомайського міського голови Миколи Бакшеєва.

«Волонтери Пункту будуть дуже вдячні добрим людям за будь-яку допомогу – корми для тварин, посуд, засоби чистоти. В період роботи лікарів та післяопераційний тиждень. Давайте будемо відповідальними, небайдужими та свідомими людьми, щоб разом робити наше місто безпечним, спільним домом для людей та тварин», – зазначив Микола Бакшеєв.

Пункт стерилізації та перетримки тварин знаходиться на території Центральної лікарні, біля котельні, за станцією «Швидкої допомоги».

23 червня будуть стерилізувати собак, 24 червня – кішок та котів.

Більш детальна інформація та попередній запис за телефоном 097 635 9071.

Нагадаємо, у Первомайському родини військових отримають гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, у місті Первомайський Харківської області аварійну бригаду комунальників підсилили спецтехнікою – за кошти місцевого бюджету придбали нову машину

Нагадаємо також, що минулого тижня у місто Первомайський прибули перші 20 переселенців з Херсонської області, які постраждали від підриву Каховської ГЕС. Також мешканці Первомайського збирають гуманітарну та грошову допомогу для херсонців.

Про головні новини міста Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко