У Первомайському земляки провели в останню путь захисника України

02.12.2022 16:07 Первомайський

У місті Первомайський Харківської області відбулась панахида за загиблим бійцем ЗСУ Юрієм Черненком.

Про це повідомив мер Первомайського Микола Бакшеєв, передає «Слобідський край».

«Юрія знали багато людей нашої громади. Це було помітно з дописів співчуття в соцмережах. Усі пам’ятають хлопця як життєрадісного, активного та завжди готового прийти на допомогу. Сьогодні всі, хто зміг, прийшов востаннє попрощатися з Юрієм», – розповів Бакшеєв.

45-річний житель Первомайського загинув у боях під Бахмутом, захищаючи свободу рідної землі.

«Йому було 45. У нього були плани. І головний з них – ЖИТИ. Але не судилось. Його життя обірвалось у бою, під Бахмутом, за визволення рідної землі від ворога. Громада провела свого захисника, схиливши голову та стоячи на колінах. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого», – сказав міський голова.

Панахида за загиблим бійцем ЗСУ у місті Первомайський

У Первомайському прощалися із земляком, який загинув під Бахмутом

Фото з телеграм-каналу міського голови Первомайського Миколи Бакшеєва.

Нагадаємо, нещодавно у Первомайський Харківської області приїхало 10 тонн гуманітарної допомоги з міста Пірна, що під Дрезденом. Його головна складова – шкільні дошки, столи та стільці.

У жовтні у Первомайському посадили алею на честь ювілею видатного філософа Сковороди. 30 дерев різних порід було висаджено в місті Первомайський до 300-річчя видатного українського письменника та філософа, життя якого було тісно пов'язане зі Слобожанщиною.