Удар по Первомайському був ракетою «Іскандер». Оновлено

04.07.2023 17:52 Первомайський

Наразі відомо про 32 постраждалих, з яких 9 дітей. Стан 10-місячного хлопчика, якого відвезли до реанімації, вже стабілізували.

Про це в етері національного телемарафону розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, повідомляє «Слобідський край». 

Обстрілом пошкоджено 9 багатоповерхівок, у квартирах повибивало вікна. Найближчим часом людям обіцяють надавати OSB-плити, щоб провести оперативний ремонт помешкань.

«Це виключно житловий район, житловий масив, жодних промислових, а тим більше військових об’єктів тут немає. Якщо брати людей, в яких пошкоджені наразі оселі та помешкання, – це майже дві тисячі людей. Наразі нами організовано разом спільно з місцевою владою надання на місці гарячого харчування. Наразі волонтерські міжнародні організації привозять плівку, щоб провести оперативний ремонт осель», – каже голова ХОВА.

Він зазначив, що мешканцям постраждалих будинків запропонували тимчасове помешкання в Первомайському. Також можна евакуюватися у Харків.

ОНОВЛЕНА ІНФОРМАЦІЯ

Станом на 17:30 відомо про 38 поранених, з них — 12 дітей. Найменшому — 3 місяці, медики надали дитині допомогу на місці.

Нагадаємо, 4 липня близько 13:35 російська армія обстріляла місто Первомайський Харківської області.

Найменшому постраждалому 10 місяців.

Нагадаємо, у Первомайському зібрали гроші на допомогу мешканцям Херсонщини.

Про головні новини міста Первомайський та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.