Діти Пісочинської громади отримали іграшки

08.08.2023 11:20 Пісочин
Фото: Харківська обласна рада Фото: Харківська обласна рада

 

Голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко передала іграшки для безпечного простору, облаштованого на базі Пісочинського ліцею «Мобіль».

 

Як повідомляє медіа "Слобідський край", голова Харківської обласної ради з робочою поїздкою відвідала Пісочинську територіальну громаду. 

– Завдяки співпраці з проректором з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Юрієм Барабашем нам вдалося передати іграшки для дітей Пісочинської громади. Наші маленькі герої, незважаючи на складні часи, повинні мати щасливе дитинство. Питання забезпечення та оснащення безпечних просторів для дітей регіону дуже важливе. Ми прагнемо належним чином організувати розвиток, дозвілля та психологічне розвантаження дітей. Здоров’я, посмішки й гарний настрій малечі – це те, для чого ми живемо і працюємо, – підкреслила Тетяна Єгоррова-Луценко.  Харківська область, Пісочин, серпень 2023

Під час робочого візиту голова обласної ради разом з очільником громади Олегом Чернобаєм оглянула приміщення Пісочинського ліцею «Мобіль», поспілкувалась із колективом закладу. Безпечний простір, для якого передали іграшки, було облаштовано за рахунок благодійних організацій БФ «Благо» і БФ «Посмішка».

До війни в Пісочинському ліцеї «Мобіль» навчалися майже 1200 дітей, зокрема і з інвалідністю. Багато родин виїхало, але зараз сім’ї зі школярами поступово повертаютьХарків, Пісочин, серпень 2023ся.

Керівниця обласної ради обговорила з освітянами формат навчання у 2023/2024 навчальному році, проблеми, які постають при створені безпечних умов навчання, та можливості для розвитку навчального закладу.

Нагадаємо, що у селищі Пісочин Харківської області обстежили пляж ДП «Клінічний санаторій «Роща». Членами комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісочинської селищної ради прийнято рішення про відкриття даного пляжу для купального сезону.

Також нагадаємо, що понад сотню дітей з Харківської області, чиї батьки загинули, обороняючи Україну, побували на піратській вечірці за програмою “Ротарі Дітям Героїв”. У тому числі, і діти з Пісочинської громади. 

Раніше ми писали, що родина Олексія та Олени Курбатових із селища Пісочин Харківської області з 2009 року виховала 15 прийомних дітей. Зараз у родині 9 дітей, а згодом приєднається ще одна дівчинка.

Більше новин Пісочин читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут

Теги: