У Пісочині восени має з’явитися нова амбулаторія

14.04.2021 09:14 Пісочин
Фото: oblrada.kharkov.ua Фото: oblrada.kharkov.ua
Оздоблювальні роботи у будівлі нової медичної амбулаторії у Пісочині Харківської області розпочнуться у червні, всі ремонтні роботи за планом триватимуть чотири місяці.

У Пісочинській громаді взялися за створення нової амбулаторії. Бо амбулаторія, що була відкрита в селищі у 2012 році, вже не може забезпечити потреби у медичних послугах усього населення мікрорайону. Медустанова обслуговує близько 15 тисяч осіб. Лікарі уклали близько 11 тисяч декларацій з пацієнтами.

Читайте також: Реконструкція Мереф’янської лікарні коштує майже 29 мільйонів гривень

Голова Харківської обласної ради Артур Товмасян 13 квітня ознайомився з деталями облаштування майбутнього медзакладу. За словами очільника Пісочинської громади Олега Чернобая, наприкінці минулого року селищна рада за 6,5 мільйона гривень придбала нежитлову триповерхову будівлю, площею 520 квадратних метрів. У будівлі вже підведено всі комунікації, працює ліфт. У амбулаторії планують облаштувати сім кабінетів для сімейних лікарів, стаціонар, маніпуляційну.

Селищний голова повідомив, що оздоблювальні роботи у будівлі розпочнуться вже у червні. А сам ремонт, за прогнозом фахівців, триватиме близько чотирьох місяців. Окрім цього, у планах громади зробити дорогу до амбулаторії.

Голова облради Артур Товмасян у свою чергу пообіцяв, що він разом з колегами розгляне можливість допомогти громаді укомплектувати амбулаторію відповідно до сучасних вимог. 

Автор: Андрій Соха