У Пісочинській громаді відключають електрику в будинках, де не дотримуються світломаскування

12.04.2022 14:15 Пісочин
Фото: ye.ua Фото: ye.ua
Три багатоповерхівки у Пісочинській громаді Харківської області відключили від електропостачання – їх жителі не дотримувалися режиму світломаскування.

У Пісочинській громаді почали відключати світло в тих жителів, які не дотримуються режиму світломаскування. Про це «Слобідському краю» повідомили у Пісочинській селищній раді.  

– Почали боротися з людьми, які не дотримуються режиму світломаскування. Це реально проблема, люди розслабилися. Вчора (11 квітня. – Прим.) вимкнули світло у трьох дев'ятиповерхівках. Приватні будинки дисциплінованіші, вони дотримуються режиму світломаскування, в основному нехтують цим багатоповерхівки. В їх вікнах світло горить так, як і у мирний час. Ми сподіваємося, що це допоможе, і люди стануть свідомішими, – повідомили в Пісочинській селищній раді.

Читайте також: Через обстріли окупанта постраждав освітній комплекс у Пісочині. Фото

Пісочинська селищна рада вкотре закликає, що під час комендантської години з 20:00 до 6:00 необхідно вимикати світло в оселях та під’їздах житлових будинків. Заборонене й підсвічування будь-якої реклами. У випадку порушення світломаскування будинки, багатоповерхівки і приватні, будуть відключені від електропостачання з 21:00 до 7:00 без додаткового попередження.

Нагадаємо, що з проблемою недотримання режиму світломаскування зіткнулися й в інших громадах Харківської області. Раніше ми повідомляли, що відключати електрику у порушників режиму світломаскуавння будуть у Красноградській, Коломацькій і Сахновщинській громадах. 

Автор: Савелій Мякушко