Через обстріли окупанта постраждав освітній комплекс у Пісочині. Фото

01.04.2022 10:00 Пісочин
Фото зі сторінки Олега Чернобая у Facebook Фото зі сторінки Олега Чернобая у Facebook
Уламки ворожих снарядів потрапили в освітній комплекс у Пісочині Харківської області.

У мікрорайоні «Надія» в Пісочині через обстріли ворожих військ постраждав освітній комплекс, який відкрили на початку вересня 2020 року. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Пісочинської ТГ Олег Чернобай.

– Уламками снарядів побито частину вікон, зруйновано покрівлю над однією із груп садочка, сліди пошкоджень є на фасаді будівлі, на тіньових навісах та вуличних ігрових комплексах. Ворог наніс удар не тільки по будівлі, а й по мрії тисяч мешканців, піддавши частковій руйнації улюблене місце десятків дітей, – зазначив очільник Пісочинської громади.

Читайте також: Весілля під час війни: у Пісочині побралися нові пари

Незважаючи на воєнний час, життєдіяльність Пісочинської громади не зупиняється. Тож у штатному режимі працюють всі комунальні підприємства. Зокрема вчора, 31 березня, комунальники вивозили сміття з території приватного сектора у Пісочині.

Сьогодні, 1 квітня, планують провести відповідні роботи по вулиці Полтавське шосе та в селі Надточії. У Коротичанському старостинському окрузі комунальники вивезли сміття у центрі селища  Коротич та частково  з Нового Коротича. На 1 квітня заплановано  подрібнення гілок і вивезення  сміття з території Кандибівки, а також по вулицях за залізничним переїздом. Також щоденно працівники відділу благоустрою прибирають вулиці громади.

На територій усієї громади постійно видається гуманітарна допомога. Зокрема, вчора, 31 березня, у Коротичанському старостинському окрузі видавали курятину літнім людям, що особливо потребують допомоги, працівникам садочка, ліцею, пошти, медичним працівникам, вимушеним переселенцям, які наразі проживають в окрузі.

Видавати допомогу планують і сьогодні, 1 квітня.

Крім цього, в громаді розпочали ямковий ремонт доріг з укладанням асфальтної крихти.