Благодійна організація допоможе Роганській громаді відновити місцевий ліцей

12.06.2023 13:22 Рогань
Фото: Марія Черненко Фото: Марія Черненко

Роганська громада підписала меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Сміливі відновлювати», у рамках якого буде відбудовано та реконструйовано другий поверх Роганського академічного ліцею.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальницю Роганської селищної військової адміністрації Марію Черненко.

10 червня Роганська громада підписала меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Сміливі відновлювати» в рамках проєкту «Відбудова місцевих шкіл для стійкості», який спрямовано на відновлення освітніх закладів, постраждалих унаслідок бойових дій.

Меморандум передбачає відбудову та реконструкцію другого поверху Роганського академічного ліцею. Завдяки цьому Роганська громада матиме можливість відновити приміщення ліцею та забезпечити належні умови для навчання школярів.

— Підписання меморандуму відкриває нові перспективи для школярів, які навчаються в Роганському академічному ліцеї, і сприятиме створенню стабільного середовища для освіти та розвитку. Віримо, що цей проєкт не тільки відновить школу, але й стане поштовхом для подальшого розвитку нашої громади, – зазначає Марія Черненко.

Наразі немає інформації про початок та приблизні терміни виконання робіт. Однак Роганська селищна військова адміністрація обіцяє повідомляти мешканців про перебіг ремонтних робіт, щоб громада була в курсі подій і мала можливість активно долучитися до процесу відновлення.

— З нетерпінням чекаємо початку ремонтних робіт та очікуємо на те, що наші діти зможуть повернутися у стіни Роганський Академічний Ліцей, де будуть здобувати якісну освіту та навички, необхідні для успішного майбутнього, – підсумовує начальниця Роганської селищної військової адміністрації.

Ініціатива стала можливою завдяки підтримці ULEAD з Європою та Служби зовнішньополітичних інструментів (FPI) Європейської комісії.

Нагадаємо, у селищі Рогань уже через рік після завершення активних бойових дій та повного звільнення громади відкрилося вже 95 % торгових точок порівняно з періодом до повномасштабного російського вторгнення.

Крім того, у Роганській громаді Харківської області зареєстровано близько 700 заяв про пошкоджене майно. Здебільшого внаслідок бойових дій постраждали домогосподарства приватного сектора, понад 20 будинків наразі не підлягають відновленню. Найбільше ушкоджень зазнали будинки в самому селищі Рогань.

Головні новини Рогань та населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко