Міжнародна організація передала Роганській громаді два потужні генератори

11.05.2023 11:52 Рогань

Роганська громада отримала два потужні генератори, які встановлять у селищі Докучаєвське. Джерела живлення обслуговуватимуть будівлю, де розміщуються Центр надання соціальних послуг, амбулаторія та інші соціальні служби, а також насосну станцію.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Роганську селищну раду.

Роганська громада отримала два генератори потужністю 33 та 88 кіловатів у рамках проєкту  швидкого реагування Програми DOBRE.

Один з генераторів установлять у селищі Докучаєвське, він стане джерелом резервного живлення для будівлі, в якій розташовані амбулаторія, Центр надання соціальних послуг, інклюзивно-ресурсний центр, відділ соціального захисту населення й служба у справах дітей та сім’ї.

– Більш потужний генератор – це резерв на каналізаційно-насосну станцію в селищі Докучаєвське, яка обслуговує все навчальне містечко ХНАУ, – зазначають у селищній раді.

Допомогу надали за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine та Фонду Говарда Баффета.

Нагадаємо, у селищі Рогань уже через рік після завершення активних бойових дій та повного звільнення громади відкрилося вже 95 % торгових точок порівняно з періодом до повномасштабного російського вторгнення.

Крім того, у Роганській громаді Харківської області зареєстровано близько 700 заяв про пошкоджене майно. Здебільшого внаслідок бойових дій постраждали домогосподарства приватного сектора, понад 20 будинків наразі не підлягають відновленню. Найбільше ушкоджень зазнали будинки в самому селищі Рогань.

Головні новини Рогань та населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко