У селищі Рогань «мобілізують» монети на допомогу ЗСУ: де пожертвувати

10.10.2023 17:22 Рогань

З 5 жовтня в селищі Рогань установлять три пункти, де можна пожертвувати монети 10, 50 копійок, а також монети номіналом 1, 2, 5, 10 гривень у рамках акції «Смілива гривня». Гроші будуть відправлені на допомогу ЗСУ.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на працівницю Виконавчого комітету Роганської селищної ради Тетяну Максимову.

Роганська громада бере участь в акції «Смілива гривня», яку організував Національний банк України. 

З 5 до 31 жовтня у трьох населених пунктах у селищі Рогань стоятимуть спеціальні коробки, в які охочі можуть кидати монети. Зібрані кошти будуть відправлені на допомогу Збройним Силам України.

Пожертвувати монети можна:

  1. Роганська селищна рада (вул. Героя України Георгія Тарасенка);
  2. Будинок культури (вул. Культури 60, стіл чергового);
  3. Продуктовий магазин (вул. Культури, 68).

Як зазначає Тетяна Максимова, у межах акції приймаються монети, якими можна розраховуватися. Тобто 10 та 50 копійок, а також монети номіналом 1, 2, 5, 10 гривень.

Важливо зазначити, що монети, що вже вийшли з обігу (1, 2, 5 та 25 копійок), у межах акції не приймаються.

У Національному банку радять обміняти монети у відділеннях ПриватБанку, Ощадбанку, ПУМБ або Райффайзен Банку та потім переказати гроші на потреби ЗСУ. Однак не всі відділення банків роблять такий обмін. Які саме, необхідно уточнювати безпосередньо в банках.

Термін обміну таких монет триватиме до кінця дії воєнного стану в Україні та ще впродовж 90 календарних днів після його припинення або скасування.

Акція «Смілива гривня» – це благодійна ініціатива, мета якої зібрати кошти для допомоги українській армії. У 2022 році в рамках цього проєкту було зібрано понад 4 мільйони гривень по всій Україні.

Нагадаємо, що у Роганській громаді Харківської області встановили вже другу водонапірну вежу замість пошкоджених ворогом.

Нагадаємо, у селищі Рогань уже через рік після завершення активних бойових дій та повного звільнення громади відкрилося вже 95 % торгових точок порівняно з періодом до повномасштабного російського вторгнення.

Крім того, у Роганській громаді Харківської області зареєстровано близько 700 заяв про пошкоджене майно. Здебільшого внаслідок бойових дій постраждали домогосподарства приватного сектора, понад 20 будинків наразі не підлягають відновленню. Найбільше ушкоджень зазнали будинки в самому селищі Рогань.

Більше новин Рогань та населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко