Побили фермерів: у Сахновщинській громаді судитимуть поліцейських

02.06.2021 17:44 Сахновщина
Троє поліцейських Харківської області можуть опинитися за ґратами на строк від трьох до восьми років за побиття фермерів. Про це 2 червня повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Харківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно трьох поліцейських за фактом перевищення службових повноважень (ч. 2 ст. 365 КК України).

Як повідомив начальник відділу обласної прокуратури Олександр Цимбалістенко, досудовим розслідуванням установлено, що 9 вересня минулого року троє поліцейських патрулювали Сахновщинський район. У полі поблизу села Дар-Надежда вони побачили трактор з причепом та комбайн, який ремонтували чоловіки. Поліцейські необґрунтовано змусили їх пред'явити документи, що підтверджують право власності на землю та сільгосптехніку.

Читайте також: В ДТП у Чугуївському районі загинуло троє людей

Фермери сказали, що документи вдома, їх може привезти батько. Після цього чоловіки продовжили ремонтувати комбайн, а поліцейські без будь-яких на те підстав почали їх бити руками і ногами по тулубу. Також поліцейські наділи на фермерів кайдани.  

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Автор: Савелій Мякушко