Рік викликів і здобутків: у Сахновщинській громаді придбали ноутбуки і медобладнання

14.12.2021 08:50 Сахновщина

У 2021 році для школярів Сахновщинської ТГ Харківської області придбали 100 ноутбуків.

За словами Сахновщинського селищного голови Володимира Суєцького, найгострішою проблемою останніх років для будь-якої громади, міста, країни й, без перебільшення, людства, в цілому, є епідемія COVID-19.

– Окрім боротьби наших фахівців за життя сахновщан, які хворіють, активно ведеться боротьба з антивакцинаційною пропагандою, щоб уберегти жителів нашої громади від хвороби й побороти епідемію. Серйозним викликом для громад (не лише Сахновщинської) став своєчасний початок опалювального сезону в умовах підвищення тарифів на газ та тепло. Вважаємо, що Сахновщинська селищна рада достойно справилася з цим викликом. Проблемою залишається інвентаризація земельних ділянок селищної ради. Питання, що потребує тривалої і кропіткої роботи, але неодмінно має бути вирішене, – каже Володимир Суєцький. – Й одвічна проблема – недостатність фінансування, що уповільнює роботу в усіх сферах життя громади: інфраструктурі, медицині, освіті, культурі, спорті, соціальній сфері тощо.

Читайте також: Рік викликів і здобутків: як у Коломацькій громаді переходять на альтернативне опалення

Головним досягненням 2021 року в Сахновщинській селищній раді вважають збереження існуючої мережі освіти громади: жодного закладу освіти не було закрито чи понижено в ступені.

– Для відділу освіти, культури, молоді та спорту придбали 100 ноутбуків у співфінансуванні з державною субвенцією. Ще для Сахновщинської ЦРЛ купили нове лабораторне обладнання в рамках обласного конкурсу «Ефективна медицина в громаді». У ДЮКФП «Олімп» коштом субвенції з обласного бюджету відкрили оновлену тренажерну залу. А також робили поточний ремонт доріг, наскільки це дозволяли фінанси, – розповідає очільник Сахновщинської громади.