Сахновщинська громада передала гуманітарну допомогу Куп'янську

06.04.2023 15:51 Сахновщина

Вчора, 5 квітня, представники Сахновщинської селищної ради Харківської області відвезли у Куп’янськ гуманітарну допомогу, яку збирали жителі громади.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив заступник Сахновщинського селищного голови Максим Карплюк.

– Раніше ми серед жителів нашої громади оголошували збір гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб та військових. Люди принесли так багато «гуманітарки», що вона ще залишилася. Тому нами було ухвалено рішення цю гуманітарну допомогу укомплектувати і передати колегам з Куп’янської громади, оскільки вони її більше потребують, аніж ми. Там були в основному продукти харчування: консервація, м’ясні вироби, олія, цукор, смаколики для дітей тощо. Усього ми відвезли близько 1 тонни 300 кілограмів гуманітарної допомоги, – медіа «Слобідський край» Максим Карплюк.  

Він каже, що за потреби Сахновщинська територіальна громада й надалі допомагатиме «гуманітаркою» Куп'янській ТГ.

– За потреби начальник військової адміністрації Андрій Беседін буде складати перелік якихось украй необхідних речей, і ми намагатимемося їм допомогти. Наприклад, наразі у них є нестача в засобах гігієни. Ми працюємо з багатьма волонтерськими хабами і благодійними міжнародними фондами. Іноді нам теж дістаються гуманітарні вантажі, з яких ми щось можемо передати їм. Так, у нас розміщено близько 8 тисяч ВПО, ми їм допомагали, допомагаємо і, безумовно, будемо допомагати, але у нас потреба в «гуманітарці» не така нагальна як у Куп’янській громаді. Вона й донині перебуває під обстрілами: ми вчора там були, постійно були вибухи. Тому підтримка жителів цієї ТГ украй необхідна, – зазначив Максим Карплюк.

Нагадаємо, кілька днів тому фермери Сахновщини розпочали посівну. У Сахновщині знову можна отримати паспорт чи відновити знищені документи. Також ми розповідали, як реалізується державна програма «Армія відновлення» у Сахновщинській громаді. 

Більше новин селища Сахновщина та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Більше новин міста Куп'янськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.