У Сахновщині знову можна отримати паспорт чи відновити знищені документи

28.03.2023 14:21 Сахновщина

У селищі Сахновщина Харківської області відновлено роботу міграційного сектора ГУ ДМС у Харківській області, адміністративні послуги надаються громадянам незалежно від місця реєстрації.

Про це повідомили у ГУ ДМС у Харківській області, передає «Слобідський край».

У відділі жителі громади можуть відновити втрачені або знищені документи, а саме:

  • оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки,
  • обміняти паспорт-книжечку зразка 1994 року на ID-картку,
  • вклеїти фотографію до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку,
  • оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Графік прийому громадян: кожен день, крім суботи та неділі, з 9:00 до 16:00. Під час повітряних тривог і за відсутності електропостачання надання адмінпослуг зупиняється.

Запис у підрозділ можливий через сервіс «Електронна черга»

Також у відділі працює пільгова поточна черга, доступна для таких категорій громадян: люди з інвалідністю, військовослужбовці, вагітні жінки, жінки з малолітніми дітьми (до 14-ти років) і люди похилого віку (пенсійний вік) приймаються без запису в електронну чергу.

Телефон для довідок: +38(05762)3-17-94.

Нагадаємо, нещодавно у селищі Сахновщина провели благодійну акцію. В її рамках пропонувалося купити календар на 2023 рік із зображенням місцевих футболістів, а виручені кошти пішли на купівлю тепловізора і підзорної труби для військових.

У грудні минулого року в селищі Сахновщина завершили поточний ремонт з асфальтним покриттям ділянки дороги по вулиці Центральній.

Раніше ми писали, як 4-річна жителька села Максимівка Сахновщинської громади Марина Пушкар передала місцевим волонтерам накопичені п’ять тисяч гривень. Ці гроші пішли на купівлю квадрокоптера, який уже відвезли військовим

Більше новин селища Сахновщина та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко