У дитячому садку Сахновщинської громади стався прорив теплотраси

25.01.2022 12:35 Сахновщина
У дитячому садочку Сахновщинської громади стався прорив теплотраси У дитячому садочку Сахновщинської громади стався прорив теплотраси

24 січня у КЗ «Сахновщинський заклад дошкільної освіти № 2» Харківської області оперативно відремонтували теплопостачання.

На вихідних стався прорив теплотраси поблизу дитячого садка "Сахновщинський заклад дошкільної освіти № 2". Цей заклад відвідує близько 100 дітей. Протягом 24 січня за дорученням селищного голови  Володимира Суєцького та під контролем заступника голови Максима Карплюка Сахновщинським КВКП було оперативно виконано ремонтні роботи, тож 25 січня діти повернулися до садка.

У дитячому садочку Сахновщинської громади стався прорив теплотраси 


– Проблема була виявлена у вихідні, теплотраса там дуже “прохуділа” так, що з'явилися дірки. Ремонтні роботи почалися у понеділок, коли температурний режим став безпечним для ліквідування цієї несправності. Як тільки умови стали безпечними для налагодження теплопостачання – ми одразу прийнялися за роботу. А дітей не було в закладі лише один день,  – поділився зі «Слобідським краєм» начальник відділу освіти Сахновщинської селищної ради Григорій Перкін.

Відомо, що напередодні в Сахновщинській громаді сталася така ж проблема в Костянтинівському та Сахновщинському ліцеї № 2, де так само протягом дня все було налагоджено.