Вибухнула ракета в громаді на Харківщині: пошкоджені дитячий садок та будинки. Фото

03.05.2022 13:12 Сахновщина
2 травня жителі Сахновщини Харківської області та навколишніх сіл почули вибух. Він пов’язаний з роботою системи протиповітряної оборони України.

Про це повідомили у Сахновщинській селищній раді.

– Ракета влучила прямо у водойму на в’їзді в селище, там і здетонувала. Займання не було. Рятувальники дослідили місце вибуху та прибрали уламки. Жертв та постраждалих немає. Але пошкоджені деякі об’єкти інфраструктури та будинки мешканців селища, які розташовані в окрузі. Там звуковою хвилею повибивало вікна, – повідомляють у селищній раді.

Через це із самого ранку Сахновщинський селищний голова Володимир Суєцький разом зі співробітниками відвідали дитячий садок № 2, виробниче приміщення та будинки мешканців селища, які знаходяться в окрузі. Встановили план заходів для ліквідації цих пошкоджень.

Читайте також: Проблеми з житлом, готівкою і пальним: як в умовах війни живе Сахновщинська громада

 

– ППО працює задля нашої безпеки, але потрібно не ігнорувати сигнали повітряної тривоги й дотримуватись правил безпеки. Навіть якщо спрацьовує протиповітряна система, уламки можуть впасти на будинки або ж зашкодити людині. Зверніть увагу! Що місце, де здетонувала ракета, в будь-якому випадку є небезпечним. Не потрібно без необхідності та через цікавість гуляти в цих зонах. Це небезпечно й загрожує вашому життю та здоров’ю, – зазначають у селищній раді.

Автор: Савелій Мякушко