На Харківщині 28 червня лунатимуть вибухи: що відомо

28.06.2024 09:54 Савинці
Сапер за роботою / Фото: Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Сапер за роботою / Фото: Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування

У Харківській області триває розмінування території. 28 червня сапери працюватимуть у Савинській громаді.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Савинську селищну військову адміністрацію.

«28 червня з 10:00 до 11:00 год  буде проводитися контрольоване знищення боєприпасів у межах села Довгалівка. Тому, якщо чутимете звуки вибухів, не панікуйте – проводиться розмінування», – йдеться у повідомленні.

Також вибухи будуть чути жителі села Гракове Чкаловської громади, повідомили у ХОВА.

«В районі села Гракове Чугуївського району з 10:40 до 10:50 включно відбуватиметься контрольоване знищення вибухонебезпечних предметів», - йдеться у повідомленні.

Жителів громади просять зберігати спокій та дотримуватись правил безпеки.

Нагадаємо, нещодавно у Харківській області сапери загону гуманітарного розмінування вилучили некеровану фугасну авіаційну бомбу ФАБ-500, яку армія рф скидає з літака, як правило, по конкретному об'єкту.

Нагадаємо також, що у Харківській області 574 тисячі гектарів полів залишаються замінованими. Аграріям, які планують розмінувати землю самотужки, Уряд компенсує 80% вартості розмінування. При цьому компенсацію отримають як аграрії, землі яких уже розміновані сертифікованими операторами, так і ті, які лише планують розпочати розмінування.

Оперативні новини читайте в нашому Telegram

Автор: Галина Гришко