У Савинцях триває матеріально-технічне відновлення Будинку культури

29.11.2023 11:50 Савинці
Фото: Вікторія Заріцька Фото: Вікторія Заріцька

У Савинській громаді Ізюмського району Харківської області реалізується проєкт «Без меж». Його втілення передбачає відновлення матеріальної бази селищного Будинку культури, забезпечення відвідувачів сучасним устаткуванням та технічним обладнанням.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла керівник проєкту, начальник відділу туризму, молоді та спорту Савинської селищної ради Вікторія Заріцька.

– Російські окупанти, які пів року тримали Савинці в облозі, перетворили Будинок культури на так званий гуманітарний штаб. Після деокупації з'ясувалось, що з приміщення викрадено все обладнання, у ньому немає вікон, виламані двері. Зусиллями громади ми прагнемо відновити цілісність будівлі: частково замінили вікна, триває поточний ремонт, – зазначає пані Вікторія.

 До гурткової кімнати завезені м'які  крісла, шафа-органайзер, стелажі для зберігання документації. Також закуплені жалюзі, лінолеум, замовлені двері, щоб 10 грудня повністю завершити ремонтні роботи і розпочати гурткову роботу. Наразі в селищі проживають 557 дітей шкільного віку, тож їм буде де себе подіти після уроків.

Гурткова кімната матиме універсальне призначення. В ній займатимуться і вокалом, і малюванням, а також проводитимуть тренінги та семінари для дітей та юнацтва.

Проєкт реалізується ініціативною групою Савинської селищної ради за підтримки БО «БФ «Даруй Добро». 

Нагадаємо, що у Савинській громаді дали воду та облаштували освітній ХАБ.

Також нагадаємо, що у Савинській громаді встановили камери відеоспостереження.

Раніше ми писали, що у селі Вишнева Савинської громади Харківської області 5 листопада побував французький фотограф Майкл Гаррет, де зробив декілька знімків для проєкту «Україна: культурне пробудження».

Автор: Тетяна Чмут