У Савинській громаді 90 першокурсників зараховані до Бахмутського професійного аграрного ліцею

04.09.2023 17:51 Савинці

У селищі Савинці Харківської області з нового навчального року почав працювати Бахмутський професійний аграрний ліцей.

Як передає «Слобідський край», про це повідомила начальниця Савинської селищної військової адміністрації Оксана Супрун.

«До освітянської родини Савинської громади приєднався колектив Бахмутського професійного аграрного ліцею! Тепер ми впевнено можемо сказати, що наша громада сповнилась 90 першокурсниками, що будуть опановувати професійно-технічну освіту!», – повідомила Оксана Супрун.

Щодо загальної середньої освіти, то школи у Савинській громади розпочали новий навчальний рік у дистанційному режимі.

«Учні Савинської громади сьогодні почали навчальний процес у Савинському ліцеї в режимі онлайн, поруч з нашими дітьми чудовий обʼєднаний педагогічний колектив нашої громади. Ми разом, обʼєднавши зусилля, зможемо пройти випробування цього часу!», – каже Оксана Супрун.

Нагадаємо, у парку селища Савинці Харківської області 23 серпня встановили нову інсталяцію, яку громаді подарував БФ «Даруй Добро».

 Раніше ми писали, що у Савинцях художниця з Бахмута Катерина Радченко розмальовує автобусні зупинки у патріотичному стилі. На одній із зупинок жінка задумала написати фарбами: «Росія тут ніколи…». 

Також нагадаємо, що у зв’язку з ризиком для життя мешканців громади Савинська селищна військова адміністрація заборонила жителям селища Савинці, сіл Довгалівка та Залиман купатися, ловити рибу та випасати худобу в офіційно не визначених для цього місцях.

Більше новин Савинці читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко